Mantolama, binaların ısı yalıtımını sağlayan en önemli uygulamalardan biridir. Yapılan doğru bir mantolama uygulaması ile bina içindeki ısının dengesi korunur, enerji tasarrufu sağlanır ve bina sakinlerinin konforu artar. Bu nedenle, mantolama hizmeti veren bir Yapı Mimarlık firması olarak, sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Mantolama hizmetimiz, binanızın ihtiyaçlarına göre özelleştirilir. İlk olarak, binanızın türüne, yüzey alanına ve yapı malzemesine göre bir ön çalışma yapılır. Ardından, binanızın ihtiyaçlarına uygun en uygun mantolama yöntemi belirlenir.

Mantolama uygulamalarımız arasında en çok tercih edileni dış cephe mantolama uygulamasıdır. Bu uygulamada, dış cepheye özel bir yalıtım malzemesi uygulanır ve ardından dış cephede yeni bir kaplama yapılarak binanın ısı yalıtımı sağlanır. Bu uygulama sayesinde, binanızın ısısı korunur ve enerji tasarrufu sağlanır. Ayrıca, binanızın dış cephesi de yenilenerek daha modern bir görünüme kavuşur.

Diğer bir mantolama uygulamamız ise iç cephe mantolama uygulamasıdır. Bu uygulamada, iç cephedeki duvarların özel yalıtım malzemeleri ile kaplanması ile ısı yalıtımı sağlanır. Bu uygulama, özellikle ses yalıtımı için de kullanılabilir.

Mantolama hizmetimiz ile size özel tasarlanmış çözümler sunuyoruz. İhtiyacınız olan mantolama hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz, size en uygun mantolama çözümlerini sunmak için her zaman hazır.

Fiyat Teklifi Al